Witamy    Zaloguj
22 843 83 72, 501 207 986
Długopisy reklamowe. Nadruki UV w pełnym kolorze!

Zamów długopisy z  indywidualnym nadrukiem!

Długopis z nadrukiem UV będzie znakomitym dodatkiem do każdego pakietu szkoleniowego lub prezentem dla klienta czy kontrahenta. Markowe długopisy włoskiej produkcji w połączeniu z naszym nowym procesem druku UV pozwalają na tworzenie projektów o niespotykanej dotąd jakości. Dzięki naszym produktom Twoja firma zawsze będzie kojarzona z wygodą, nowoczesnym wzornictwem i najwyższą jakością. Masz pytania odnośnie naszej oferty? Napisz do nas w zakładce „kontakt”.

Dostępne kolory:

zdjęcie długopisów w dostępnych kolorach, długopisy z nadrukiem
cmyk UV full color

Dlaczego właśnie UV? Tylko ta metoda pozwala na uzyskanie prawdziwej fotograficznej jakości wydruku na Twoich długopisach. Zależy Ci na wzorach w pełnym kolorze i rozdzielczości dochodzącej nawet do 1880 DPI? Trwałość nadruków i odporność na uszkodzenia mechaniczne ma dla Ciebie znaczenie? Chcesz, żeby Twoja firma była zawsze kojarzona z najwyższą jakością? Druk UV jest właśnie dla Ciebie! Inne metody to przeżytek. Przyszedł czas na UV!

pole zadruku na długopisie
41 mm
8 mm

Pole zadruku na naszych długopisach to 41 na 8 mm. Na tej powieszchni wydrukujemy co tylko zechcesz! Wgraj swoje pliki w formularzu poniżej, wpisz swoje uwagi w komentarzu a my przygotujemy dla Ciebie projekt i wyślemy Ci go e-mailem do akceptacji. Dodając swoje obrazy pamiętaj, że zależy nam na największej rozdzielczości! Akceptujemy pliki graficzne i PDF.

Wszystkie ceny podane w formularzu poniżej są cenami BRUTTO.


Produkt/Ilość:
Kolor obudowy długopisu: *  
Twój plik:
Kliknij na przycisk "Wgraj" i wybierz pliki do załadowania


Całkowita wartość zamówienia: zł 0
Komentarz:
Ze względów bezpieczeństwa wpisz tekst
  
jaki się pojawia na obrazku